Tüm YazılarUncategorized

12’Lİ MİKA CUP

20views

Yemek sonralarınıza lezzet verecek tatlılarınızı yapmanıza yardımcı olacak olan 12’li mika kup setimiz sizlerle. Tatlı sevmeyen var mıdır? Hele bir de kolay yapılan bir tatlı ise mutlak vazgeçilmezimiz oluyor. Son zamanların efsanevi tatlısı magnolia yı bilirsiniz. Damaklarda eşsiz bir tat bırakan ve yapılması son derece kolay olan bir tatlı. Yazın en çok dert ettiğiniz konuların başında gelen dikkat dağınıklığı, denge kaybı, tansiyon gibi rahatsızlıklar da magnolia sayesinde hafifleyecektir. Bu ve benzeri tatlılar her ne kadar puding pötibör bisküvi, muz ve çilek ana maddelerinden oluşsa da genel olarak oldukça hafif ve oldukça besleyici bir yaz tatlısıdır. İşin en güzel tarafı ise bu tatlı sayesinde ham tatlı krizlerinin önüne geçmeniz hem de sağlıklı bir şekilde beslenmeniz mümkündür.

Çocukların vazgeçilmesi olan leziz pudinglerinizi de servis edebileceğiniz 12’li mika cup setimiz uygun fiyatıyla birçok müşterimize cazip gelmektedir. Her anlamda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz cup setimiz mutfağınızda yer almak için sizler beklemektedir.

Mika ülkemiz için yeni bir endüstriyel hammadde olmasına rağmen, dünyada geniş çapta kullanılmaktadır. ABD, Kanada, Hindistan ve İngiltere; mikanın jeolojik yapısı üzerinde önemli araştırmalar yapmaktadır.

Toplu davetlerinizde, kokteyller ve her türlü organizasyonlarınızda aperatif yiyeceklerin sunumunda şık bir görünüm sağlar. Yalnızca davetlerinizde değil tatlı, salata ve dilerseniz mezelerin sunumları için de idealdir. Fazla yer tutmamasının yanı sıra şık tasarımıyla misafirlerinize görsel bir şölen yaşatacaksınız. Saydam olması sayesinde içerisinde bulunan ürününüzün gelen misafirlerinizin midesinden önce gözlerine hitap ettiğini fark edeceksiniz. Çocuklarınızın doğum günlerinde ufak ikramlıklar için de kullanabileceksiniz.12 adet olan mika cup setimiz yıkanabilir özelliği sayesinde tekrar tekrar kullanabilmenize olanak sağlayacaktır. Bu sayede hem paradan hem de zamandan tasarruf edebileceksiniz. Her birinin kulanım sonrası daha sağlıklı saklayabilmeniz için plastik kapakları mevcuttur. Böylece kalan ürünlerinizi daha sonra da ilk tazelikte tüketebileceksiniz. Tüm bu özellikleriyle ön planda olan 12’li mika cup setimiz sade 20₺.Bu fiyatı gördükten sonra hala satın almak için düşünüyor musunuz? Gördüğünüzde muhakkak favorilerinize ekleyecek olduğunuz setimiz masalarınızda yer almak için sizleri beklemektedir.

Leave a Response