Tüm YazılarUncategorized

CAM SAKLAMA KABI SETİ

17views

Mutfaklarımızın vazgeçilmezi, daimi kurtarıcımız olan saklama kabı setimiz sizlerle. Camlar nesiller boyu süregelen ve mutfaklarımızın başköşesinde yerini almış en temel saklama ürünlerinden biridir. Hem ekolojik sürdürülebilirliği destekleyen hem de insan bedenine zarar vermeyen yapısıyla cam materyallerin son yıllardaki trendi artışa geçti. Hadi gelin cam ürünlerin faydalarına birlikte göz atalım.

Cam materyali doğada kayaların bünyesinde bulunan silikat minerallerinden oluşur. Yani gezegenimizin büyük çoğunluğunu oluşturan bu mineral bizlere doğadan gelen sağlığı sunmaktadır. Yüksek ısıya dayanıklı olma ve deforme olmama özellikleriyle uzun zaman boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca içeriğinde insan bedenine zarar veren bir madde olmadığı için kimyasallarla tepkimeye girmezler. Cam ürünler şeffaf ve renkli olarak ayrılmakla beraber mutfaklarımızda genellikle şeffaf cam kullanırız. Saklama alanlarınızda ürünlerin görünür olması zamandan tasarruf sağlamanızı ve kapaklarını açmadan ilgili ürünü kolayca bulmanızı sağlar. Bu sayede kapağını açmadığınız zaman havayla temas etmeyen yiyecekleriniz daha uzun ve sağlıklı kalacaktır.

Cam ürünlerin kullanım alanları sadece mutfakla sınırlı değildir. Dilerseniz cam boyalarıyla rengârenk boyayabilir daha farklı alanlarda kullanabilmek üzere farklı ürünlere dönüştürebilirsiniz. Boya dışında stickerlar ile de daha eğlenceli hale getirip farklı tasarımlar yapabilirsiniz. Çok daha farklı tasarımlar yapmak isterseniz üzerlerine kumaş dikip kurdelelerle süsleyebilirsiniz. Herhangi bir kırılma, hasar vs. de diğer atıklarından ayırıp cam atık kutularına atmanız halinde doğanın geleceği için çok önemli bir adım atmış olacaksınızdır.%100 geri dönüşüm kapasitesine sahip cam ürünler doğal kaynaklarımızın korunmasına yardımcı olur. Mutfaktan banyoya kadar geniş kullanım alanına sahip cam ürünlere hayatınızda daha fazla yer açarak siz de hem sürdürülebilir yaşamı destekleyebilir hem de hayatınızda sağlığa daha geniş alan açabilirsiniz.

Ürünün bu denli faydalı olduğunu bildiğiniz halde saklama kabı setimizi almak için hala tereddüt mü ediyorsunuz? Gönül rahatlığıyla kaliteden ödün vermeyecek olan setimizin fiyatı sadece 80₺.6 adet olan setimizin 3 tanesi 500 ml diğer 3 tanesi ise 280 ml hacmindedir. Silikon vakumlu ve tarih ayarı olan plastik kapakları sayesinde ürünlerinizi daha sonra tüketmek üzere kolaylıkla muhafaza edebileceksiniz.

Leave a Response