Tüm YazılarUncategorized

ÜÇLÜ DÖKÜM SAHAN SETİ

26views

Kahvaltılarınızın başkahramanı olacak olan üçlü döküm sahan setimiz sizlerle. Kahvaltı sofrasında her şey tam olsa da ekstra bir şeyler aranır. Mesela mis gibi kokan sağanda yumurta ya da içinde tüm lezzetlileri barındıran bir menemene kim hayır diyebilir ki. Karadenizlilerin vazgeçilmezi olan ve gün geçtikçe de herkesin gözdesi olan kuymağın lezzetini bilmeyen yoktur. Oldukça duyurucu olan bu lezzetlerin üçünü birden istersek peki? İşte setimiz sizlerle.

Setimizi neden tercih etmeniz gerektiğine gelecek olursak, döküm tavaların sağlığımız için diğer tavalara kıyasla ne denli faydalı olduğundan bahsetmek isteriz. Döküm tavaların daha az yağ kullanıldığını biliyor muydunuz? Yapışmaz yüzeyi sayesinde yemeklerinizi daha az yağ ile yapabileceksiniz. Diyette iseniz döküm tavalar sizin için muhteşem bir avantaj sağlayacaktır. Isıyı uzun süre muhafaza edebilen döküm tavalar ile daha enerjiyle yavaş yavaş pişmesi gereken yemekleri daha lezzetli pişirebilirsiniz ve soğumasını istemediğiniz yemeklerinizi gönül rahatlığıyla döküm tavalarda pişirebilirsiniz. Fırın ısısına da dayanıklı oldukları için ocakta başladığınız yemeğe bir kap bulaştırmadan fırından devam edebilirsiniz. Böylece yemeğiniz lezzetini kaybetmeden ve zamandan da tasarruf sağlayarak daha çabuk pişmiş olacaktır. Yapışmayan teflon kapların yaydığı kimyasallardan etkilenmemek mümkün değil. Bu yüzden normal tavalara kıyasla döküm tavaları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Döküm tavalarınızı kullanırken çizilir mi korkusu yaşamazsınız. Çünkü döküm tavalar hem hijyenik hem de kolay kolay çizilmeyen maddelerden üretilmektedirler. Peki, bunca özelliğe sahip tavaların temizliği nasıl olmalıdır? Bilinenlerin aksine döküm tavalar birkaç püf noktası ile kolayca temizlenebilirler. Bu özellikleri ile birlikte mutfağınızda sizlere uzun süre eşlik edecektir. Döküm tavalar yapısı gereği eskimesi en zor mutfak ürünlerindendir. Diğer tavalara kıyasla daha ağırdır.

Sizi her anlamda bir adım önde tutacak olan üçlü döküm sahan setimizin fiyatı sadece 175₺.3 adet olan sahanlarımızın sırasıyla 18cm, 20cm ve 22cm dir. Hem sağlığınız açısından faydalı hem kullanışlı hem de sizi uzun süre idare edebilecek sahan setimizi satın almak için hala düşünüyor musunuz? Kahvaltı sofralarınıza efsane lezzetler katmasını sağlayacak olan sahan tavalarımız uygun fiyatıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir.

Leave a Response